galerie netradiční podnik

V Amsterdamu otevřeli první kocovinový bar! Jak to funguje?

Kocovinový bar - 5
Zdroj: Profimedia
Téma:

Holandská metropole je party město a alkohol v něm teče proudem. Není tedy divu, že právě zde se otevřel historicky první kocovinový bar na světě!

Podnik s přiléhavým názvem The Hangover Bar má otevřeno jen o víkendu. Aby také ne, většina divokých večírků probíhá většinou v pátek nebo sobotu večer. A po nich se člověk často probudí ráno celý rozlámaný, unavený a ne zřídkakdy i s bolestí hlavy nebo žaludečními obtížemi. A to je právě ta chvíle, kdy se doporučuje navštívit kocovinový bar.

 

GALERIE: Kocovinový bar

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Kocovinový bar - 1

 

Alkohol v podniku nenajdete. Pokud vám po náročném večírku pomáhá nejvíce tzv. vyprošťovák, tedy pivo nebo panák na srovnání, musíte se poohlédnout jinde. Tady najdete jen ovocné vitaminové džusy.

 

 

V netradičním baru máte k dispozici prostorné postele, kávu, masáže nebo televize s nabídkou oblíbených seriálů. Nechybí dokonce ani kyslíkový bar. Odpočívat můžete přijít sami nebo rovnou s celou partou, s kterou jste si kocovinu večer předtím způsobili. Vzhledem k pozitivnímu vztahu Čechů k alkoholu je možné, že se v blízké budoucnosti dočkáme podobných podniků i u nás.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz