tragédie v oleksovicích

V březnu jí při požáru zemřely tři děti. Teď ji konečně potkalo štěstí

Žena, které uhořely děti, má nový vztah
Zdroj: facebook
Matka s přítelem
Téma:

Před necelým půl rokem přišla při požáru domu v Oleksovicích na Znojemsku o tři děti (†1, 4, 9), teď se na maminku usmálo štěstí. Po několika měsících randění se zasnoubila se svým přítelem.

Tragédie se stala 12. března ráno ve zchátralém domě v Oleksovicích na Znomejsku. Od přímotopu vzplál dětský pokoj a oheň se rozšířil i do zbytku domu. Dětem, které v tu chvíli v pokoji spaly, už nedokázali záchranáři pomoct. Matce dětí, babičce a jejímu druhovi se podařilo před plameny utéct.

 

Na smutek maminka dětí nebyla dlouho sama, asi měsíc a půl po požáru si našla nového přítele Pavla. A o čtyři měsíce později se na facebooku pochlubili zásnubami. "Konečně holka, která mě miluje a já zase miluji ji," napsal.

 

GALERIE: Požár v Oleksovicích

1
/
9
Zdroj: HZS Jihomoravského kraje
Požár v Oleksovicích - 7

 

Rodina se do Oleksovic přistěhovala zhruba před dvěma roky a už předtím se jí lepila smůla na paty. Před deseti lety naletěla příteli, kterému ručila za půjčku. Muž dluhy nesplácel a tak padly na rodinu, která pak skončila v exekucích a přišla prakticky o všechno.

 

 

Dům v Oleksovicích byl prý v příšerném stavu a rodina neměla peníze na to, aby ho rychle opravila. Přímotopem v době neštěstí topili proto, že jim odpojili plyn. Podle bývalého přítele se matka dětí o úklid příliš nestarala a byla stále unavená z péče o děti. "Ano, starala se o ně. Ale také v kuse seděla na facebooku. Moc nevařila, neuklízela," popsal v minulosti expřítel.

 

Podívejte se na reportáž z března:


 

Související témata:
mom TN.cz