oběť koronaviru

V Británii zemřela 21letá dívka na Covid-19. Zdravotní potíže neměla

Žena s rouškou
Zdroj: Getty Images
ilustrační foto
Petra Bílková
Petra Bílková
Publikováno 26. 3. 2020
Téma:

V sobotu 21. března zemřela jednadvacetiletá dívka z hrabství Buckinghamshire, severozápadně od Londýna. Chloe Middletonová neměla žádné dřívější zdravotní komplikace. Její nečekaná smrt zasáhla její nejbližší. Rodina uvedla, že dívka zemřela na nemoc Covid-19.

Smrt mladé Chloe potvrzuje, jak koronavirus může být nebezpečný pro nás pro všechny. Zdrcená rodina sdílela svůj příběh a informovala o smrti dívky na sociálních sítích. Příběh zveřejnil The Guardian.

 

Rodina jednadvacetileté Chloe uvedla, že jejich dcera zemřela na koronavirus. Pokud se to potvrdí, půjde o nejmladší oběť ve Velké Británii. Nemocnice zatím příčinu úmrtí nepotvrdila.

 

 

 

"Všem lidem tam venku, kteří si myslí, že je to pouze virus, přemýšlejte o tom znovu. Mluvím ze své vlastní zkušenosti, protože to, čemu říkáme virus, mi vzalo mou jednadvacetiletou dceru," napsala na svém facebookovém účtu její matka Diane.

 

 

"Mé zlatíčko, laskavá jednadvacetiletá neteř Chloe zemřela na Covid-19. Neměla žádné zdravotní komplikace," doplnila teta Emily.

 

V neděli 22. března zemřel 18letý muž na koronavirus. Ten byl v nemocnici pozitivně na Covid-19 testován. Tato nemoc ale nebyla příčinou jeho úmrtí.
 

Související témata:
TN.cz