Otevírací doba

Česká pošta otevře na Štědrý den některé pobočky. PŘEHLED

Česká pošta - 6
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Téma:

Na Štědrý den bude mít většina pošt zavřeno, otevře jen 17 poboček. Jde zejména o velká města jako Praha, Brno nebo Ostrava. Otevřeno bude také v některých obchodních centrech ve velkých městech.

Poslední dárky, které poštou nedorazily na správnou adresu a zůstaly na pobočkách, si z některých budete moci vyzvednout ještě na Štědrý den. Bude ale otevřeno jen sedmnáct pošt v celé České republice a navíc pouze v dopoledních hodinách. Na Boží hod budou všechny pošty zavřené a na Druhý svátek vánoční otevře jen hlavní pošta v pražské Jindřišské ulici.

 

 

Na Štědrý den bude mít dopoledne do dvanácti hodin otevřeno osm pošt v hlavním městě, kromě pošty v obchodním centru Eden v pražských Vršovicích. Ta totiž zavře už hodinu před polednem.

 

Otevřená zůstane dopoledne také pošta v nákupní zóně ve středočeských Čestlicích u Prahy, v pardubickém Globusu, brněnském obchodním centru Olympia nebo v Opavě. V Olomouci budou otevřeny rovnou dvě pobočky, stejný počet zůstane otevřený také pro obyvatele Ostravy.

 

 

Na Silvestra bude otevřeno podstatně více poboček než o Vánocích. Pošty budou mít v menších obcích a městech otevřeno do 10. hodiny dopoledne. Ve větších městech pak můžete poštu navštívit až do dvanácti hodin, některé až do 14. hodiny odpolední.

 

Na Nový rok pak budou otevřeny v celé České republice pouze dvě pražské pobočky. Jedná se o hlavní poštu na Jindřišské a poštu na Pražském hradě.

 

Pokud se chcete podívat, zda má otevřeno přímo vaše pošta, podívejte se ZDE.

Související témata:
pan TN.cz