nová hra sazky

V Česku se denně hraje o milony. A nemusíte ani trefit čísla! NÁVOD

Tiket
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Chcete se stát milionářem? Díky nové hře Sazky se vám to může snadno splnit. A nemusíte ani trefit výherní čísla. Stačí, když vsadíte plný tiket, tedy 10 sloupců a doplňkovou hru Šance, místo čísel ale vyhrává kód sázenky. Při každém losování Sportky získá vždy pět sázejících po dvou milionech korun.

Až do neděle 7. října se bude ve Sportce kromě Superjackpotu losovat také o "Stokrát 2 miliony". Rozdělována totiž bude tzv. bonusová složka Superjackpotu, která se vyšplhala na 200 milionů korun.

 

"V příštích dvaceti slosováních Sportky budou mít sázející s plným tiketem, tedy 10 sloupci a s doplňkovou hrou Šance, celkem za 220 Kč, výrazně větší možnost stát se milionářem. Mimo výherních čísel budeme losovat i pět kódů na sázenkách, které svým majitelům přinesou pokaždé 2 miliony korun. Tímto způsobem Sazka mezi zákazníky rozdělí celkem 200 milionů korun," říká Václav Friedmann, ředitel komunikace Sazky. 

 

Sazka udělá každý týden milionáře v průměru z pěti lidí, v nadcházejících týdnech může toto číslo při mimořádných losováních přesáhnout hranici 20 milionářů za týden. Podobnou hru spouští už potřetí.

 

 

"Vůbec nejvíce milionových výher Sazka vytvořila před třemi lety, kdy se stalo milionářem přesně 288 sázejících," říká Friedmann. Díky rozpouštění bonusové složky Superjackpotu bude letos Sazka atakovat historický rekord v počtu milionářů. V tomto roce se zatím stalo milionářem 77 sázejících. 

 

Superjackpot Sportky se skládá ze dvou částí: Jackpot 1. pořadí a Bonusu. Bonus roste s každým losováním, když přesáhne 250 milionů, zůstane v něm 50 milionů a 200 milionů se převede do speciálního fondu. Z toho ve 20 po sobě jdoucích slosováních Sazka rozdá 100 výher ve výši 2 miliony korun, tzn. každé losování se zrodí nejméně 5 nových milionářů.

Související témata:
mom TN.cz