neštěstí v oblíbené destinaci

Tragická smrt v Chorvatsku, mladý Čech nepřežil pád ze střechy

Chorvatská policie
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Regina Zajícová
Regina Zajícová
Aktualizováno 6.8. 2019 17:34
Téma:

Tragický pád z pěti metrů nepřežil v pondělí čtyřiatřicetiletý Čech. Zatím z neznámých důvodů spadl ze střechy jednoho domu poblíž chorvatského Omiše. Případem se zabývá místní policie. Podle zahraničních médií si Čech užíval v Chorvatsku dovolenou se svou manželkou.

V pondělí ve večerních hodinách vyjížděla chorvatská policie k pádu čtyřiatřicetiletého Čecha. K neštěstí došlo v letovisku Stanići, které se nachází pět kilometrů od oblíbeného města Omiš.

 

Muž spadl ze střechy rozestavěného domu. Podle portálu dnevnik.hr měl velmi vážná zranění. Lékaři na místě konstatovali smrt. Tělo poté převezli na patologické oddělení, kde bude provedena pitva. Případem se zabývá chorvatská policie.

 

O úmrtí informovalo také české ministerstvo zahraničních věcí. "Můžeme potvrdit úmrtí jednoho českého občana v Chorvatsku. Více informací nebudeme v tuto chvíli sdělovat," uvedla pro TN.cz Zuzana Štíchová, mluvčí ministerstva. 

 

Podle deníku pluska.sk byl muž v Chorvatsku na dovolené se svou ženou. Informovat o tom měl jeden Čech na facebooku. Manželka zemřelého se měla po smrti svého muže zhroutit.

 

 

Rozhodla se prý také vrátit okamžitě do České republiky. Na střeše domu se nejspíš muž nacházel, když si ho prohlížel. Nejspíš si ho chtěl koupit. 

TN.cz