Incident na Tachovsku

V domě ležel vážně zraněný muž, policisté zadrželi podezřelého!

Policie vyšetřuje
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 16. 5. 2020
Téma:

Západočeští kriminalisté od pátečního večera zjišťují, co se stalo v Tisové nedaleko Tachova. Svědci tam v jednom z domů ve společných prostorách objevili zraněného muže. Policisté mají podezření na násilný trestný čin a už i zadrželi podezřelého.

"Včera kolem 21:30 jsme přijali oznámení o nálezu poraněného osmačtyřicetiletého muže ve společných prostorách jednoho bytového domu v obci Tisová. Muž byl ve vážném stavu letecky transportován do nemocnice," informovala v sobotu odpoledne policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

 

Strážci zákona už začali vše řešit, mají podezření na násilný trestný čin. "Případem se zabývají tachovští kriminalisté, kteří zjišťuji veškeré okolnosti a provádějí výslechy za účelem řádného objasnění věci. V souvislosti s tím byl zadržen jeden člověk," doplnila Jiroušková.

 

Na dotaz TN.cz nejprve uvedla, že přesná právní kvalifikace zatím stanovená nebyla. Podle informací TN.cz je zadržený zároveň podezřelým. Až navečer policisté čin kvalifikovali jako těžké ublížení na zdraví.

 

 

Nejde o jediný podobný případ, který se v pátek večer v Plzeňském kraji stal. Přímo v krajském městě zdravotníci ošetřovali pobodaného muže, policisté v souvislosti s útokem zadrželi nejprve jednoho, následně ještě druhého člověka.

TN.cz