rodinná tragédie

V domě na Plzeňsku našli matku se synem, nejspíš spáchali sebevraždu

Vražda - ilustrační
Zdroj: TV Nova
Ilustrační foto
Regina Zajícová
Regina Zajícová
Publikováno 22. 1. 2020
Téma:

Plzenští policisté ve středu vyjížděli k nálezu dvou těl v rodinném domě v obci Dolce. Podle informací TV Nova měla matka se synem spáchat sebevraždu. Předtím ještě nechali dopis na rozloučenou.

"Od dnešního dne se zabývají policisté případem, ke kterému došlo v jedné obci poblíž Přeštic na jižním Plzeňsku, kde byla v rodinném domě nalezena dvě těla bez známek života," uvedla policejní mluvčí Pavla Burešová.

 

Žena byla narozena v roce 1930, muž 1957. Podle TV Nova se mělo jednat o matku se synem. Nejspíš se rozhodli ukončit svůj život společně a spáchali sebevraždu. V domě se také měl najít dopis na rozloučenou. 

 

"Nařízena byla soudní pitva, vzhledem k aktuálnosti případu a prvopočátku trestního řízení není možné zatím sdělit více informací," doplnila mluvčí. Do obce vyjeli také záchranáři. "Lékař LZS na místě konstatoval úmrtí muže a ženy," řekla mluvčí záchranářů Mária Svobodová. 

 

 

Podobný případ se stal loni v listopadu. Matka se synem vyskočili z okna paneláku v pražském sídlišti Velká Ohrada. Záchranným složkám se je už nepodařilo zachránit. 

TN.cz