děs na Rokycansku

Policie má podezřelého z vraždy seniorů. Měl je zabít jejich vnuk!

Kriminalisté od středečního večera vyšetřují dvojnásobnou vraždu v domě s pečovatelskou službou na Rokycansku. Policie pachatele ještě v noci dopadla, zadržený má být vnukem zavražděných seniorů.

Hrůzný čin se stal v obci Břasy na Rokycansku, policisté se o něm dozvěděli po 21. hodině. Tělo staršího muže leželo v jednom z pokojů, starší ženu našli na cestě venku pod jeho balkonem. Informoval o tom portál krimi-plzen.cz.

 

Oba klienty domova měl ve středu večer navštívit 30letý muž. Podle informací televize Nova se jednalo o jejich vnuka. Na pokoji měl své prarodiče napadnout. Mezi lidmi se hovoří o tom, že muž měl na manželský pár zaútočit nožem. Tuto informaci ale policie do těchto chvil nepotvrdila.

 

GALERIE: Vražda v domově důchodců na Rokycansku

1
/
4
Zdroj: Krimi Plzeň
Dvojnásobná vražda v domově důchodců na Rokycansku - 3

 

Pachatel podle webu unikl z místa autem. "Ještě v nočních hodinách se podařilo podezřelou osobu zadržet," uvedla mluvčí policistů Pavla Burešová.

 

Nejdřív se hovořilo o dvojnásobné vraždě. Všechno může být ale i jinak. Zatímco muž mohl zemřít na následky poranění řeznou zbraní, jeho žena si možná chtěla zachránit život útěkem. Vyběhla na balkon. Jestli ji útočník shodil dolů a nebo se pokusila vyskočit, to kriminalisté zjišťují. Pod balkonem ovšem našla smrt.

 

 

Tragédie otřásla všemi klienty domova. Tím spíš, že by v ní mohl mít prsty vnuk obětí. "Navštěvoval je. Hezkej kluk. Kolikrát je vedl z hospody. Hezkej vysokej kluk," uvedl jeden z klientů.

František Nyklas, sei TN.cz