Zimní inspektor

V Harrachově si můžete i zaskákat, říká nadšený Duchoslav

Pro odvážné, kteří nechtějí na horách pouze lyžovat, nabízí Harrachov jinou zábavu. A to možnost vyzkoušet si skokanské můstky, které se staly nedílnou součástí tohoto lyžařské střediska. Tomu samozřejmě nemohl odolat ani zimní inspektor televize Nova.

Zimní inspektor TV Nova Jan Antonín Duchoslav vyjel na Čertovu horu čtyřsedačkovou lanovkou z Harrachova, která vede podél skokanských můstku. Na Čertovu horu se dá dostat ještě druhou lanovkou od Sporthotelu Rýžoviště.

 

"Je tady hezká červená (sjezdovka), která vede z Čerťáku kolem hory. Na druhé straně, kde je černá, je ale i druhá červená. Myslím si, že je opomíjená a já ji považuju za hezčí, než je ta na druhou stranu směrem k můstkům," hodnotí Jan Antonín Duchoslav.

 

Vedle černé a červené sjezdovky vede po východní straně kopce také modrá sjezdovka. "Je hezká, dlouhá, ideální pro začátečníky," řekl zimní inspektor televize Nova.

 

 

"My chystáme nový cvičný svaz na červené II., je to cvičný svah asi 2 hektary pro začátečníky," říká Vlastislav Fejk, provozní náměstek Skiareálu Harrachov.

 

A jak ohodnotil Harrachov zimní inspektor? "V Harrachově najdete dvě krásné červené. Široké, výborně upravené, velmi dobře vysněžené. Hezkou, zajímavou, poměrně dlouhou modrou, která je bohužel trochu užší a černou, letos ale bohužel bez sněhu," říká Duchoslav.

 

 

V Harrachově se Duchoslavovi líbilo. "Mají perfektní zázemí, jak stravování, tak školy, kterých je tady několik, půjčovny, servisy, ale můžete si tady i zaskákat!" tuhle příležitost si samozřejmě Jan Antonín Duchoslav ujít také nenechal.
 

vbo TN.cz