Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 4. 2018

V Harrachově zima ještě nekončí

Harrachov
Zdroj: oficiální zdroj

Kvalitní sněhové podmínky stále hlásí harrachovský Skiareál. Lanovky tu pojedou minimálně do poloviny dubna, zatím plánují v Harrachově lyžování do 22. 4. , všechno se bude odvíjet od aktuálního počasí a sněhových podmínek.

Harrachov
Zdroj: oficiální zdroj

 „Na sjezdovkách leží stále 40–50 centimetrů přemrzlého sněhu, který lyžařům poskytuje příjemné svezení i v těchto jarních dnech. Teploty nám zatím přejí a dobře upravené sjezdovky drží i do pozdějších odpoledních hodin. Pořád jsou ve výborné kondici i všechny sjezdovky na jižní straně Čertovy hory do Rýžoviště, včetně naší populární černé,“ popisuje aktuální sněhové podmínky ředitel Sportovního areálu Harrachov Jiří Krejčí.

Harrachov
Zdroj: oficiální zdroj


Velikonoční víkend si tak lyžaři a snowboardisté mohou v Harrachově ještě naplno užít na všech sjezdovkách a na perfektním terénu, navíc s příjemným bonusem – ceny skipasů jsou již levnější než v hlavní sezóně. V provozu bude od pátku do neděle až do 20 hodin také i večerní lyžování na vleku Doplík.

Harrachov
Zdroj: oficiální zdroj


Po Velikonocích areál plánuje uzavření lanovky Alfa na jižní straně kopce, lyžovat se bude dál na severní části - v provozu zůstane červená sjezdovka směrem do městečka. Ta svojí polohou umožňuje každoročně lyžování dlouho do jara a patří pravidelně k posledním sjezdovkám, které se uzavírají. Pro příznivce jarního lyžování, které se v těchto dnech už v Harrachově příjemně kombinuje s dlouhými vycházkami, připravili provozovatelé Skiareálu další slevy. Ceny skipasů budou po víkendu padat každý týden o dalších 6%.

Harrachov
Zdroj: oficiální zdroj

 

Komerční článek

Partneři reklama

Harrachov - DOBRÁ ZIMNÍ ADRESA... Perfektně upravené sjezdovky a spousta zábavy na horách
KOHÚTKA - JAVORNÍKY, lyžování pro náročné i začátečníky!
Rokytnice nad Jizerou, lyžařský ráj v srdci Krkonoš i pro nejnáročnější
Reklama