Vážné zranění

V Havířově uletělo jedoucímu autu kolo. Vážně zranilo ženu

Téma:

V neděli odpoledne se v Havířově za jízdy osobnímu autu uvolnilo levé přední kolo. To zasáhlo ženu procházející po chodníku. Záchranáři ji s těžkými zraněními převezli do nemocnice.

"Poblíž havířovského Lidlu upadlo během jízdy z osobního vozidla levé přední kolo," řekla TV Nova mluvčí karvinských policistů Zlatuše Viačková. Nehoda se stala v ulici U Nádraží v Městské části Šumbark.

 

Kolo se dostalo až na chodník, po kterém právě procházela sedmačtyřicetiletá žena. Pode informací televize Nova ji zasáhlo do nohou a břicha. "Žena byla se svým zraněním převezena do havířovské nemocnice," dodala policejní mluvčí Viačková.

 

U řidiče policisté provedli dechovou zkoušku, ta byla negativní. Auto putovalo k dalšímu zkoumání. Podobný případ se stal před několika měsíci i na Orlickoústecku. Nákladnímu autu se tam za jízdy uvolnilo přední kolo a skončilo v protisměru.

 

 

Stokilová pneumatika jen těsně minula několik vozidel. V březnu u Vamberka zase letící pneumatika zasáhla osobní automobil.

 

Uvolněné kolo ale i zabíjelo. Před dvěma lety v Přáslavicích na Olomoucku letící pneumatika smrtelně zranila řidiče v protisměru.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

vbo, Lucie Cochlarová TN.cz