Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

pobouření

Opravdu pitomé selfie! Mladík se fotil s ženou sraženou vlakem

Mladík si fotil selfie se ženou sraženou vlakem
Zdroj: Profimedia

Pobouření a vztek vyvolal v Itálii mladík, který si na nádraží fotil selfie. V záběru svého fotoaparátu měl ženu, kterou předtím srazil vlak.

Nehoda se stala 26. května 2018 v Piacenze na severu Itálie. Mladá žena při ní utrpěla vážná zranění a musela být převezena do nemocnice, kde jí amputovali nohu.

 

Mladíka při jeho bezohledném počínání zachytil novinář Giorgi Lambri. Muže pak zadržela policejní hlídka a donutila ho, aby fotografii smazal. Novinář následně o tomto činu napsal článek, který publikoval v deníku Liberta pod titulkem „Barbarství, které nečekáte: selfie před tragédií“. V něm mladého muže odsoudil, že nemá žádnou morálku.

 

Není to však jediný však jediný případ. Móda selfie už před dvěma lety zřejmě dosáhla svého vrcholu, kdy muž z Kalifornie ukradl tělo své mrtvé přítelkyně a potom si s ním pořídil selfie, které publikoval na různé sociální sítě.

 

 

Existuje však celá řada lidí, kteří po pořízení selfie zemřeli. Například sedmnáctiletá Ruska si pořídila selfie z mostu, který byl vysoký 853 metrů. Za chvíli však ztratila balanc a spadla na kabel, kvůli kterému dostala ránu elektrickým proudem. Takových případů je však mnohem více.

ls TN.cz