obvinění ze lží

V královské rodině to vře. Nebudeme mlčet, vzkazuje naštvaná Meghan

Vévodkyně Meghan
Zdroj: Profimedia
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
4.3. 2021 20:13
Téma:

Vztahy v britské královské rodině jsou napjaté. Krátce poté, co byla vévodkyně Meghan obviněna z šikany svých zaměstnanců, se pustila do Buckinghamského paláce a osočila ho ze šíření lží. V televizním rozhovoru oznámila, že s Harrym nebudou mlčet o svém příběhu.

Vévodkyně ze Sussexu si v rozhovoru s Oprah Winfreyovou, který bude odvysílán v neděli v televizi CBS, nebrala servítky a prozradila, proč se s Harrym rozhodli vzdát se svých rolí v královské rodině a odstěhovat se za svobodným životem do Spojených států.

 

"Nevím, jak by mohli očekávat, že budeme po celé té době jen mlčet, jestliže firma (označení pro Buckinghamský palác, pozn. redakce) se aktivně podílí na šíření lží o nás," svěřila se Meghan. "A pokud to znamená riziko, že něco ztratíme, tak si myslím, že už jsme toho ztratili dost," dodala.

 

Buckinghamský palác se k tomuto obvinění podle CNN nijak nevyjádřil. Jedná se o první vystoupení tohoto typu od doby, kdy se pár zřekl svých královských povinností.

 

 

Osočení královské rodiny ze šíření lží přichází krátce poté, co královští poradci obvinili Meghan ze šikany zaměstnanců. V době, kdy ještě působila v Kensingtonském paláci, měla dvě asistentky svým chováním vyštvat.

 

Buckinghamský palác v souvislosti s tím prohlásil, že se bude obviněním zabývat a prošetří ho. Mluvčí vévody a vévodkyně ze Sussexu obvinění označil za pomlouvačnou kampaň.

 

Princ Harry a vévodkyně Meghan v únoru oznámili, že čekají druhé dítě. Podívejte se na repotáž TV Nova:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz