Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

V Krkonoších jsou na jarní prázdniny připravení

Skiresort
Zdroj: SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Ve SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC si můžete vybrat z 6 areálů
Téma:

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC napadlo za týden cca 20 cm sněhu. Lyžuje se na 40 km sjezdovek.

Jarní prázdniny a lyžování zkrátka patří k sobě a zamířit do východních Krkonoších je ta nejlepší volba. Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se lyžuje ve všech 6 areálech, tedy na Černé hoře, v Peci pod Sněžkou, Černém Dole, Velké a Malé Úpě a ve Svobodě nad Úpou. Ve všech areálech platí společný skipas a přejet mezi nimi můžete bezplatnými skibusy a z Černé hory do Pece navíc i na lyžích i v rámci lyžařského přejezdu SkiTour.


Ani po setmění nemusíte sundat lyžáky z nohou. Tzv. „večerko“ je denně v provozu v Peci pod Sněžkou na Javoru, v Janských Lázních na Protěži i ve Velké Úpě na Modřínu. Navíc k večernímu lyžování se ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC parkuje zdarma.Pro malé lyžaře a začátečníky jsou ve všech areálech hned u sjezdovek otevřené výukové LIVE parky s pojízdnými koberci. Učí v nich lyžařská škola SkiResort Live a v těsné blízkosti najdete také půjčovnu lyžařského vybavení.

A kam vyrazit, když lyžování omrzí? V Janských Lázních v dětské lokalitě na Formánkách je denně otevřený 40 metrů dlouhý snowtubing. Děti se tu mohou denně vyřádit i v Obříkově oboře, což je bezplatný animační program. Na Malé Úpě je v provozu nejvýše položené kluziště.

Související témata:
Komerční článek