Mrtvá žena

V Ostravě se vraždilo, muž tu měl po hádce v lesoparku ubodat známou!

Petr Zelený
Petr Zelený
10.7. 2020 11:02
Téma:

Moravskoslezští kriminalisté od čtvrtečního odpoledne rozplétají vraždu ženy. Její tělo leželo podle informací TV Nova v lesoparku Bělský les přímo v krajském městě. Policistům se podařilo dopadnout podezřelého, kterého už z vraždy i obvinili.

"Včera odpoledne byla v zalesněném prostoru městského obvodu Ostrava – Jih nalezena žena bez známek života. Kriminalisté učinili na místě potřebné úkony a neprodleně začali shromažďovat informace týkající se tohoto násilného činu," řekla v pátek dopoledne policejní mluvčí Soňa Štětínská.

 

Muži zákona se velmi rychle dostali na stopu podezřelému muži, kterého ještě během odpoledne zadrželi. Podle informací TV Nova nebyl útok náhodný, oběť agresora znala. 

 

 

To v pátek odpoledne potvrdili i policisté. "Mezi dvojicí, která se znala, mělo dojít ke slovní rozepři. Muž měl poškozené způsobit bodnořezná zranění v horní části těla, kterým na místě podlehla. Byla nařízena soudní pitva," upřesnila Štětínská. Obviněnému je 63 let, oběť je o dva roky starší. Oba pocházejí z Ostravy.


GALERIE: Misto vraždy v Ostravě

1
/
4
Zdroj: TV Nova
Misto vraždy v Ostravě - 1

 

V případě odsouzení hrozí obviněnému staršímu muži v krajním případě až osmnáctiletý pobyt za mřížemi.

Barbara Eckhardová TN.cz