Tragická nehoda

Motorkář nezvládl předjíždění, srazil se s protijedoucím autem a zemřel!

Lucie Staničková
Lucie Staničková
Publikováno 6. 8. 2020
Téma:

K tragické dopravní nehodě došlo ve čtvrtek ráno v obci Líbeznice v okrese Praha-východ. Motorkář měl na rovné silnici předjíždět auto. Podle policistů to však nezvládl a srazil se s protijedoucím vozem. Na místě zemřel. Jiná kuriózní nehoda se stala v nedalekých Klíčanech.

"Nehoda se stala v Líbeznicích na křižovatce v Mělnické ulici, kde se střetl motorkář s autem,“ potvrdila mluvčí hasičů Vladimíra Kereková.


Podle policistů měl motorkář na rovném úseku předjíždět osobní auto. Manévr však nezvládl a srazil se s protijedoucím vozem.

 


"Motorkář utrpěl velmi vážná zranění. Ani po dlouhé resuscitaci mu lékaři nedokázali už pomoci a na místě zemřel,“ řekla pro TN.cz policejní mluvčí Vlasta Suchánková.


Druhý řidič vyvázl bez zranění. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému (IZS). Policisté silnici kvůli nehodě uzavřeli v obou směrech. Zhruba po dvou hodinách zůstávala komunikace stále uzavřená.

 

Další nehoda se stala v nedalekých Klíčanech. Z nákladního auta uletěla pneumatika a zranila řidiče v opačném směru. Záchranka ho odvezla do nemocnice. Proč se pneumatika uvolnila, nyní policisté vyšetřují.

 

"Kolem 10. hodiny jsme měli nahlášenou dopravní nehodu v Klíčanech. Provoz nebyl omezen, doprava byla řízena kyvadlově," potvrdila policejní mluvčí Eva Hašlová. "U řidiče nákladního vozidla jsme provedli dechovou zkoušku, která byla negativní", dodala.

 

GALERIE: Tragická nehoda motorkáře a auta

1
/
10
Zdroj: AKTU.cz
Tragická nehoda motorkáře a auta - 10

Kristýna Žemlová TN.cz