Velká tragédie

V Lounech zemřelo dítě, soud poslal podezřelého do vazby!

Téma:

Severočeští kriminalisté od soboty vyšetřují tragickou smrt dítěte v Lounech. Policisté v neděli obvinili mladíka z těžkého ublížení na zdraví a týrání osoby žijící ve společném obydlí. Nyní ho soud poslal do vazby.

Zatím ovšem není jasné, co přesně se v Lounech vlastně stalo. "Mohu vám potvrdit, že nám v sobotu ráno bylo ohlášeno úmrtí nezletilého dítěte. Případ si převzali krajští kriminalisté," uvedla v pondělí na dotaz TN.cz policejní mluvčí Alena Bartošová.

 

Nechtěla říct, jak staré dítě zemřelo a jaký vztah k němu má muž, kterého policisté ještě v sobotu zadrželi a o den později obvinili z těžkého ublížení na zdraví a týrání osoby žijící ve společném obydlí.

 

 

Z logiky věci ovšem vyplývá, že měl muž k mrtvému dítěti, které bylo podle všeho v batolecím věku, velmi blízko. "V pondělí soud obviněného mladíka z Loun poslal do vazby. V případě odsouzení mu hrozí až 12 let za mřížemi," uzavřela Bartošová s tím, že bližší informace nebude s ohledem na citlivost případu uvádět.

 

V úterý policisté upřesnili, že není prokázána souvislost mezi násilným jednáním obviněného muže a smrtí dítěte. "Kriminalisté si vyžádali znalecké posudky a v dané věci musí počkat na jejich výsledky," doplnila Bartošová.

pez TN.cz