Seriál Kameňák

V Mělníku nevěřili vlastním očím! Chlap v sukních jim byl povědomý

Téma:

Již tento pátek ve 20:20 hodin se mohou diváci televize Nova těšit na pokračování oblíbeného komediálního seriálu Kameňák. Při natáčení si všichni užili spoustu srandy, a to nejen herci!

Na své si přišli i obyvatelé města Mělník, kterým se naskytl mimořádný pohled. Po zdejším náměstí pobíhal Pavel Kikinčuk oblečený jako žena. Na nohou měl boty na podpatku!

 

A že mu to mimořádně slušelo, potvrzuje jeho herecký kolega Michal Novotný. "Sám nevím, jestli se Pavel v ženských šatech nějak našel… Pravdou ale je, že v nich působil velmi autenticky," vtipkoval.

 

Starosta Pepan Novák má těžkou hlavu z celostátní soutěže o Pozitivní město roku. K titulu dostane vítěz také sto milionů korun. Starosta potřebuje nutně městečko Kameňákov mediálně zviditelnit.

 

GALERIE: KAMEŇÁK: Pavel Kikinčuk jako žena!?

1
/
5
Zdroj: TV Nova
KAMEŇÁK: Pavel Kikinčuk jako žena!? - 1

 

Navíc se u něho doma objeví a ubytují rodiče Ládi, snoubence jeho dcery Julie, která se nedávno vrátila z Austrálie. Jsou to invazivní vyžírkové z moravské vesnice Paštěkovice - Tonda Kašpar, bývalý vojenský "generál", notorik a zelený mozek, a jeho manželka Běta.

 

 

Pepan cítí, že se jich musí co nejrychleji zbavit. Nicméně s hrůzou zjišťuje, že má-li Kameňákov splnit soutěžní limit pro města s více než 10.000 obyvateli, bude muset Kašparovi domestikovat…

 

Seriál Kameňák každý pátek od 20:20 na Nově! Poslední díl najdete na NovaPlus, všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

TN.cz