srážka s autem

V Mladé Boleslavi havarovala sanitka s pacientkou. Zranila se záchranářka

Nehoda sanitky v Mladé Boleslavi - 1
Zdroj: ZZS Středočeského kraje
Nehoda sanitky v Mladé Boleslavi
Lucie Staničková
Lucie Staničková
1.12. 2020 20:43
Téma:

Havárie se nevyhýbají ani samotným záchranářům. V úterý odpoledne bourala sanitka, která převážela pacientku. Před mladoboleslavskou nemocnicí se vůz srazil s osobním autem. Při nehodě se zranila záchranářka.

Nehoda se stala přibližně kolem čtvrté hodiny odpoledne na křižovatce ulic Laurinova a V. Klementa před mladoboleslavskou nemocnicí. Tam posádka převážela pacientku. Zřejmě při projíždění křižovatkou se sanitka střetla s osobním autem. Vůz záchranářů se při nárazu dokonce převrátil na bok.

 

Při srážce se zranila záchranářka, která utrpěla lehká zranění. Řidiče sanitky lékaři v nemocnici podrobili preventivnímu vyšetření. Bez zranění vyvázla nejen převážená pacientka, ale také posádka osobního auta.

 

 

"Pacientku okamžitě převzali kolegové z mladoboleslavské nemocnice, kteří ji převezli na oddělení chirurgie,“ informovala mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

 

Příčinu i okolnosti nehody vyšetřují policisté. "Dechová zkouška u obou řidičů byla negativní,“ řekla TN.cz policejní mluvčí Michaela Richterová.

 

GALERIE: Nehoda sanitky v Mladé Boleslavi

1
/
3
Zdroj: ZZS Středočeského kraje
Nehoda sanitky v Mladé Boleslavi - 3

TN.cz