GALERIE tragická nehoda

V Mladé Boleslavi se srazila dvě auta. Zaklíněný řidič na místě zemřel

Tragická dopravní nehoda na Mladoboleslavsku
Zdroj: ZZS Středočeského kraje
I přes veškerou pomoc se nepodařilo řidiče zachránit
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Publikováno 5. 5. 2020
Téma:

V úterý ráno se v Mladé Boleslavi srazila dvě osobní auta, přičemž jeden z řidičů zůstal v autě zaklíněný. Pár vteřin po nehodě kolem zrovna projížděli záchranáři, kteří byli na cestě do práce. Šoférovi okamžitě běželi na pomoc a resuscitovali ho v autě. Boj o jeho život trval desítky minut, zachránit se ho ale nepodařilo.

Nehoda dvou osobních aut se stala po šesté hodině ráno na obchvatu Mladé Boleslavi. "Jen několik vteřin po nehodě místem projížděli dva naši záchranáři, kteří zrovna mířili do práce. Okamžitě vyhodnotili situaci a zahájili u zaklíněného muže v bezvědomí resuscitaci," napsali středočeští záchranáři.

 

Oživování muselo u řidiče probíhat vsedě, protože nebylo možné ho z auta vyndat. Vyprostili ho až mladoboleslavští hasiči, kteří dorazili o chvíli později. Posléze resuscitace pokračovala. "Záchranáři desítky minut intenzivně společně s hasiči bojovali o jeho život," uvedli záchranáři.

 

 

"Bohužel, i přes maximální snahu muž svým zraněním na místě podlehl," dodali. Na místě ošetřovali i jeho lehce zraněnou spolujezdkyni, která byla posléze převezena do nemocnice. "Po celou dobu zásahu byla silnice uzavřená," informovali hasiči.

 

GALERIE: Tragická dopravní nehoda na Mladoboleslavsku

1
/
4
Zdroj: ZZS Středočeského kraje
Tragická dopravní nehoda na Mladoboleslavsku - 1

TN.cz