Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

čí odchod bolel nejvíc?

V Ordinaci se umírá jak na běžícím páse. Smrt Andrey nebyla nejhorší

Ordinace v růžové zahradě
Zdroj: TV Nova
Úmrtí oblíbených postav není v Ordinaci nic neobvyklého

Ve čtvrtek opustila seriál Ordinace v růžové zahradě 2 jedna z nejoblíbenějších postav. Andrea Hanáková podlehla střelným zraněním, když se vrhla do cesty kulkám, aby zachránila kamarádku Martinu. Úmrtí, u kterých diváci jen stěží potlačovali slzy, bylo ale v Ordinaci daleko víc.

Smrt patří k životu, a proto není překvapením, že za více jak 13 let seriálu se nevyhnula ani kamenické nemocnici. Oblíbené postavy podlehly zákeřným nemocem nebo tragickým nehodám. Hned tři tragédie zasáhly oblíbeného doktora Čestmíra Mázla, který v seriálu přišel o tři ženy.

 

Čestmírova exmanželka Marcela Mázlová, se kterou měl syna Jakuba a dceru Naďu, podlehla rakovině. S výchovou syna Jakuba pak Mázlovi pomáhala další partnerka Gita Petrová. Osudnou se jí ale stala cesta na kongres do Berlína, kde se na nádraží dostala do potyčky neonacistů, utrpěla zranění hlavy a v nemocnici zemřela. Vážná chřipka a následná myokarditida způsobily nečekaný skon třetí osudové ženy Čestmíra Mázla, jeho manželky Magdy. Oblíbená doktorka měla s Mázlem syna Mikyho.

 

Připomeňte si smrt Magdy Mázlové:

Sestra Magdy Mázlové, doktorka Pavla Barnová, pohřbila už druhou blízkou osobu. Její partner, Honza Haken, se zabil po pádu z rozestavěné výškové budovy.

 

114

GALERIE: Úmrtí v Ordinaci

Zdroj: TV Nova

Marcela Mázlová

Hodnocení:

 

Smutno bylo i u Valšíkových. Oblíbená Cilka Valšíková nenadále zkolabovala. Sice podstoupila operaci, během pooperačního období ale v nemocnici zemřela.

 

Kamenická nemocnice přišla také o čtyři oblíbené lékaře. Gynekologa Aleše Čížka zabil infarkt. Velmi emotivní byla smrt primáře Dalibora Frynty. Sympatický doktor podlehl rakovině. Marie Pokorná podlehla žloutence. Doktor Robert Šambera zase zahynul při autonehodě.

Anketa

Který odchod vás víc zasáhl?

Hlasovalo 1981 lidí.

 

Při ní zemřeli také záchranářský dispečer Pavel Strnad a loni na jaře také sestřička Stela Seifertová. Ta havarovala těhotná se svým partnerem Tomášem. Dítě se kolegům z kamenické nemocnice podařilo zachránit, mladou sestřičku ale bohužel nikoliv.

 

 

 

Svůj boj s rakovinou prsu prohrála Lenka Ženíšková. Vážné nemoci plic podlehla kamioňačka Romana Babáková.

 

Připomeňte si smrt Andrey Hanákové:

114

První FOTO ze smrti Andrey Hanákové. Nejbolestivější chvíle se blíží

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Andrea Hanáková umírá! - 1

Hodnocení:

 

Diváci TN.cz v minulosti v hlasování určili, že nejvíc je zasáhl odchod Magdy Mázlové. Platí to i teď, po smrti Andrey? Hlasujte v anketě!

mom TN.cz