dvojvražda na sídlišti

V paneláku našli ubodanou matku (†47) a syna (†15). Obvinili otce

Téma:

Dvojnásobnou vraždu vyšetřují od nedělního večera policisté ve slovenské Žilině. V bytě na sídlišti Hájik našli dva mrtvé a jednu zraněnou osobu. Podle slovenské policie se jednalo o ženu (†47) a mladého chlapce (†15).

V Žilině byla nalezena dvě mrtvá těla a jeden zraněný. Muž měl podle informací tvnoviny.sk k smrti pobodat svoji ženu a patnáctiletého syna. Incident se odehrál v panelovém bytě na sídlišti Hájik. Tragédii měla předcházet silná hádka.

 

Poté, co si muž uvědomil, co způsobil, bodl se nožem do hrudníku. Následně si při velkých bolestech přivolal pomoc a záchrannou službu. Muže podezřelého z trestného činu vraždy policie zadržela.

 

Celý dům je obklopený policisty. „V současné době se místo stále vyšetřuje a policie provádí všechna potřebná opatření,“ potvrdil policejní mluvčí Radko Moravčík.

 

 

Podobný případ se stal ve stejném městě loni v září. V rodinném domě v městské části Žilina – Trnová byly nalezeny dvě mrtvoly - ženy a muže. Ukázalo se, že smrt muže nemá nikdo na svědomí. Podle našich informací se měl muž oběsit. Jeho manželce však někdo na onen svět pomohl a podle policie byla uškrcena.

Související témata:
tm TN.cz