Tragická smrt

V Plzni našli zastřeleného policistu. Na život si nejspíš sáhl sám!

Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 16. 6. 2020
Téma:

Západočeští policisté se aktuálně zabývají smrtí jednoho ze svých kolegů. Toho našli zastřeleného přímo v budově krajského policejního ředitelství. Zatím vše nasvědčuje tomu, že spáchal sebevraždu.

"Na místě jsme nezjistili nic, co by nasvědčovalo cizímu zavinění. Řešení případu tak zůstává v tuto chvíli v kompetenci policejního orgánu," uvedla v úterý před polednem na dotaz TN.cz mluvčí Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) Ivana Nguyenová.

 

Je možné, že si GIBS kauzu znovu převezme, pokud se objeví nové důkazy či skutečnosti. Incident pro TN.cz potvrdila i mluvčí záchranky Mária Svobodová.

 

"Na místo jsme byli voláni k pětačtyřicetiletému muži, který utrpěl velmi vážná zranění, kterým podlehl. Lékař tak už pouze konstatoval smrt," řekla Svobodová bez bližších podrobností.

 

 

Podle Práva je mrtvým policejní instruktor, jehož manželka v noci na úterý volala na tísňovou linku, že se její muž nevrátil domů. Detaily tragédie neosvětlila ani policejní mluvčí Martina Korandová.

 

Pouze řekla, že smrt řeší odbor vnitřní kontroly a že se vše opravdu stalo v budově krajského policejního ředitelství. Bližší podrobnosti s ohledem na pozůstalé odmítla říct.

TN.cz