Policejní manévry

V Praze se našel podezřelý předmět, zasahoval pyrotechnik

Nález podezřelého předmětu v pražských Hrdlořezích
Zdroj: TN.cz
V zájmu ochrany bezpečnosti a zdraví občanů policisté uzavřeli asi půlkilometrový úsek ulice v obou směrech a na místo přivolali pyrotechnika.
Téma:

Pražští policisté obdrželi v úterý pozdě večer oznámení o nálezu podezřelého předmětu, který vzbuzoval dojem, že by se mohlo jednat o nástražný výbušný systém. Na místo byl povolán policejní pyrotechnik, ulice byla v místě nálezu asi hodinu neprodyšně uzavřena.

Nález předmětu byl hlášen z Českobrodské ulice v Hrdlořezích. V zájmu ochrany bezpečnosti a zdraví občanů policisté uzavřeli asi půlkilometrový úsek ulice v obou směrech a na místo přivolali pyrotechnika, aby nález prozkoumal. Mimořádné opatření si vyžádalo i odklon veřejné dopravy.

 

Podle zasahujících policistů se mělo údajně jednat o předmět složený z několika monočlánků s klubkem kabelů. To nepřímo potvrdil i mluvčí pražské policie Tomáš Hulan, který uvedl, že nalezený předmět připomínal baterii z elektrokola.

 

Celé opatření skončilo zhruba po hodině od uzavření ulice, kdy se potvrdilo, že nalezený předmět nebyl nebezpečný. Provoz byl obnoven krátce po třiadvacáté hodině. O jaký předmět se jednalo, policie nezveřejnila.
 

Související témata:
TN.cz