bělehradská ulice

V Praze vykolejila tramvaj po srážce s autem! Dva zranění

Nehoda tramvaje v Praze - 5
Zdroj: AKTU.cz
Ilustrační foto
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Aktualizováno 8:06
9.8. 2019 7:39
Téma:

V pátek ráno v Praze v ulici Bělehradská vykolejila tramvaj poté, co se srazila s osobním autem. Na místě probíhaly vyprošťovací práce. Dva lidé se při nehodě zranili a skončili v nemocnici.

K nehodě došlo okolo půl sedmé ráno v Bělehradské ulici. Srazila se zde tramvaj s osobním autem, přičemž tramvaj po nárazu vykolejila.

 

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Hasiči vyprošťovaly zaklíněné auto a zajišťovali nehodu proti vzniku požáru. "Okolnosti vyšetřujeme," uvedl mluvčí policie Jan Rybanský.

 

K nehodě vyrazily i dvě posádky pražských záchranářů, při srážce se totiž zranili dva lidé. Devětatřicetiletého řidiče auta s vážným poraněním pánve uvedli do umělého spánku a odvezli do vinohradské nemocnice, řekla redakci TN.cz mluvčí záchranářů Jana Poštová. Na chirurgické oddělení zamířila i 59letá žena s poraněním krku, která cestovala v tramvaji.

 

 

Mluvčí záchranářů dodala, že je štěstí, že tramvaj jela téměř prázdná. Linky 6 a 11 nemohly projet v obou směrech a využívaly tak objízdné trasy. V osm hodin však byl provoz obnoven.

Související témata:
TN.cz