Neúspěšná resuscitace

V Praze zemřel novorozenec, policisté zadrželi jednu ženu!

Podezřelé úmrtí kojence v Praze - 8
Zdroj: AKTU.cz
Policisté z místa odvedli neznámou ženu
Petr Zelený
Petr Zelený, Ondřej Špalek
Aktualizováno 15:43
16.12. 2020 13:30
Téma:

Smrt novorozence řeší od středy pražští policisté. Miminko se několik desítek minut pokoušeli oživit svědci i profesionální záchranáři, bohužel neúspěšně. Odpoledne z místa v doprovodu policistů odjela neznámá žena.

Reportér TV Nova po 13. hodině přímo z místa hlásil, že policisté odsud odvedli a následně odvezli neznámou ženu. Neměla ale nasazená pouta, nebylo tak jasné, zda jde o svědkyni či podezřelou. Později pouze policie krátce uvedla, že v souvislosti s případem zadržela jednu ženu. Není zřejmé, zda jde o tu samou a zda je se zemřelým miminkem například příbuzná. 

 

Podle informací TV Nova nicméně novorozenec nezahynul při porodu.

 

K nahlášenému miminku v bezvědomí vyjížděli záchranáři kolem poledne do Chodské ulice na pražských Vinohradech. "Po příjezdu na místo naše posádka převzala resuscitaci, miminko se bohužel ani po přibližně dalších 30 minutách oživit nepodařilo," řekla TN.cz mluvčí záchranky Jana Poštová.

 

 

Na místo samozřejmě vyrazili i policisté, kteří ovšem s ohledem na to, že zemřelo malé dítě, nechtějí k případu poskytnout bližší informace. "Okolnostmi smrti novorozence se zabýváme přibližně od 11:30, případ si převzali kriminalisté 1. oddělení," uvedl stručně policejní mluvčí Jan Rybanský. Tedy vyšetřovatelé z oddělení vražd.

 

GALERIE: Podezřele úmrti kojence v Praze

1
/
8
Zdroj: AKTU.cz
Podezřelé úmrtí kojence v Praze - 1

Související témata:
TN.cz