pohřešovaná slovenka

V řece našli zakrvavené SUV bez řidiče. Stopy vedou do Česka

Téma:

Zakrvavené auto v řece a po řidiči ani stopy. Několik dní se pátralo po majitelce havarovaného bílého Range Roveru, jednačtyřicetileté Miriam. Řeku prohledávali potápěči i záchranáři, nikoho však nenašli. Nyní se objevily zprávy, že se slovenská politička ukázala v Česku.

Celé Slovensko vyděsil nález luxusního Range Roveru, které se našlo v řece Hron v Žiari nad Hronom. V interiéru auta byla krev, po řidiči však ani stopy. Přední sklo bylo rozbité. Řeku dlouho prohledávali záchranáři a potápěči, nic se však nenašlo.

 

Následně se zjistilo, že SUV patří 41leté političce, okresní šéfce slovenské strany SaS Miriam. Ta se měla vracet domů do Poltáru, krátce předtím ještě napsala příbuzným SMS zprávu, že už je na cestě.

 

Policie následně potvrdila webu tvnoviny.sk, že se ztracená žena objevila v Česku. Živou a zdravou ji měli vidět ve čtvrtek. Měla se zde ucházet o práci v nemocnici. V pátek už se ale policisté k případu vyjadřovat nechtěli. Je prý velmi komplikovaný.

 

Sama Miriam si podle informací TV Markíza nepřeje, aby kdokoliv věděl, kde se nachází. Záhady ale začaly přibývat. Z domu v pátek odešla i dospělá dcera nezvěstné společně s partnerem slovenské političky.

 

 

Teorií a spekulací je mnoho, podle některých mohla mít Miriam finanční problémy. Strana, ve které politička působí, ale o tom nic neví. "Nemáme informace o tom, že by měla mít problémy související s ekonomickou činností," vyjádřili se stručně. Jediné informace, které prý o ženě mají, jsou z médií.

 

Podivnou nehodu policie stále vyšetřuje. Snaží se přijít na to, kdo auto řídil i proč luxusní SUV skončilo v řece. Vyšetřování by snad mělo dát odpověď i na otázku, proč a jakým způsobem se jednačtyřicetiletá Miram ocitla v České republice.

mj TN.cz