medvědi v tatrách

V Tatrách natočili rodinku medvědů: "Jsou krásně kulatí," radují se lidé

Téma:

Krásné záběry medvědí rodiny v Tatrách zveřejnily na svém Facebooku Štátné lesy TANAPu (Tatranský národný park). Video je dlouhé přibližně půl minuty a zachycuje čtyři krásné medvědy.

Medvědům se na Slovensku daří. Dokazuje to video, které umístily na svůj facebookový profil Státní lesy Tatranského národního parku. "Tyto záběry se podařilo natočit našemu kolegovi v Oravcích,“ napsala společnost na Facebook.

 

A lidé v komentářích si všimli, že medvědi jsou pěkně kulaťoučcí, takže hladem evidentně netrpí. "Pěkně kulatí, asi jim naši spoluobčané nevysbírali všechny lesní plody,“ píše Eva.

 

Lidé se pod videem hodně baví o tom, jestli jsou medvědi na Slovensku přemnožení a jejich počty by se měly redukovat. Většina si myslí, že počet medvědů je v pořádku. "Zmenšuje se jim životní prostor (kvůli lidem – pozn. red.), proto to vypadá, že jsou přemnožení,“ myslí si Martin.

 

 

To Maroš má jasný názor, co by se s medvědy mělo dělat. "Navrhuju vypustit medvědy přímo do budovy parlamentu, aby trochu zredukovali počty darmožroutů, záběry by se vysílali online na internetu a asi by měly velkou sledovanost,“ navrhuje Maroš medvědí řešení slovenské politické situace.
 

hru TN.cz