Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.2. 2019 20:05
Tragická nehoda

V Trutnově se čelně srazila dvě auta, jeden z řidičů zemřel

Zdroj: TV Nova

V Trutnově se ve středu krátce před šestou hodinou večer čelně srazila dodávka a osobní auto. Na místě zasahoval záchranářský vrtulník. Řidič osobního auta na místě zemřel.

Nehoda se stala poblíž kruhového objezdu na křižovatce Krkonošská, Obchodní a Skřivánčí ulice. Jednalo se o čelní střet dvou aut. "V každém z vozidel jel jeden řidič. Po střetu přijeli na místo hasiči z Trutnova a vyprostili řidiče osobního auta a resuscitovali jej,“ uvedli hasiči.

 

Muž ročník 1954 ale přes veškerou snahu zemřel. Při řízení ze zatím neznámých příčin přejel dvojitou plnou čáru do protisměru, prvnímu autu urazil boční zrcátko a do dalšího narazil.

 


“Zasahovali jsme u dopravní nehody, při které se zranili dva muži. V jednom případě se bohužel jednalo o zranění smrtelné. V druhém případě se jednalo o lehké zranění, dotyčný byl po ošetření transportovaný do nemocnice v Trutnově,“ sdělil mluvčí záchranářů Ivo Novák.


Na místo letěl také záchranářský vrtulník. Silnice bude uzavřená nejspíše až do desáté hodiny večer, objízdná trasa vede kolem obchodního centra.

 

rod TN.cz
Reklama