Nález těla

V Ústí nad Orlicí našli záhadnou mrtvolu. Ležela tam několik dní

Téma:

Nález lidského těla zaměstnává kriminalisty v Ústí nad Orlicí. Vyšetřovatelé zatím nevědí, o koho se jedná a co se vlastně stalo. Tělo mohlo ležet na místě několik dní.

V neděli v Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji bylo nalezeno lidské tělo. Na policii zavolal člověk, který místem pouze procházel. Jedná se o okrajovou část Ústí nad Orlicí, nicméně už v těch místech začíná les. Kriminalisté v současné době potřebují pomoc odborníků, kteří budou až z laboratorních výsledků moudří, co se vlastně stalo.

 

Tělo mohlo být venku několik měsíců a podle posledních informací policie není možné vůbec určit, zda se jedná o muže nebo ženu. Kriminalisté tedy nemohou ani odhadnout stáří nalezeného člověka.

 

 

V nejbližších dnech proběhne soudní pitva a po ní bude jasné i to, jak osoba zemřela. Kriminalisté zatím pracují se všemi verzemi jako je násilná smrt, sebevražda nebo nenadále zdravotní komplikace.

 

Policisté samozřejmě sledují také databázi pohřešovaných lidí a snaží se už nyní porovnávat nejrůznější znaky. Jako je třeba tetování nebo oblečení, ve kterém blízcí ztraceného viděli naposledy.

reg/Petr Brzek TN.cz