Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 12. 2018

Vánoce se blíží! Máme tip na dárek pro náročné.

Spa Hotel Felicitas
Zdroj: oficiální zdroj

Štědrý večer je za rohem a vy stále nevíte, čím obdarovat své blízké, aby měli opravdovou radost?

V Čechách se v posledních letech rozmohl trend „wellness pobytů“. Pod tímto označením se však může ukrývat různorodá úroveň služeb i vybavení. Pokud chcete dát pobyt jako dárek, vyplatí se vybírat.

WELLNESS – NOVODOBÉ LÁZNĚ

Průkopníky lázeňství v Evropě byli starověcí Římané a Řekové, jejich městské lázně měly podobu bazénu s termální relaxační místností. V České republice přišel rozmach lázeňství v 19. století se vznikem lázeňských měst vybudovaných na zdrojích minerálních vod.

Specifikem novodobého lázeňství byla do nedávna indikace a cílená léčba při chronických nemocech či po úrazech. Dnes se ovšem vracíme zpátky k původnímu konceptu lázní – tedy jako k místu pro očistu duše a odpočinek těla.

DÁREK, KTERÝ POTĚŠÍ NA TĚLE I NA DUŠI

Možná trochu opomíjenou perlou mezi lázeňskými městy jsou Poděbrady, proslavené léčbou srdečních obtíží a pohybového ústrojí. Díky příhodné poloze, pouhých 50 km od Prahy, jsou lázeňské a wellness pobyty v Poděbradech oblíbeným vánočním dárkem, jak potvrzuje Gabriela Váňová ze Spa Hotel Felicitas: „Poslední čtyři roky zájem o wellness pobyty výrazně stoupá a zvlášť před Vánoci. Často je lidé kupují jako vánoční dárky, ať už rodičům, nebo i pro sebe a partnera. Manažeři kupují wellness pobyty pro své zaměstnance, jako vyjádření poděkování za celoroční práci, atd. Trend potvrzuje i statistika prodejů našich hotelových balíčků a jednoznačně nejprodávanějším je pobyt SPA DE LUXE, což je nejdelší, ale i nejdražší z našich wellness pobytů. Lidé investují do svého zdraví a rádi se nechávají rozmazlovat

Spa Hotel Felicitas
Zdroj: oficiální zdroj


NENÍ WELLNESS JAKO WELLNESS

Důležitým ukazatelem kvality je šíře služeb a vybavení hotelu. Bohužel přibývá hotelů, které se chtějí svézt na vlně rostoucí popularity wellness. Sice Vám poskytnou služby, které se skutečně dají považovat za wellness procedury – saunu, masáž, vířivou vanu, ale realitou můžete být zklamáni. „Snažíme se být pro naše hosty opravdovým místem pro odpočinek a rozmazlování těla i duše. A tak je koncipováno i naše welllness centrum s mini saunovým světem, bazénem, relaxační zónou a širokou nabídkou péče o tělo s kvalitní kosmetikou. Mnoho klientek se k nám například opakovaně vrací jen kvůli úžasnému celotělovému rituálu „Queen of Egypt“.“ popisuje úroveň služeb Gabriela Váňová ze Spa Hotelu Felicitas.

TIP NA DÁREK:
Darujte wellness pobyt - dárek, který nezklame. Nebo se obdarujte sami a vypravte se do moderního Spa Hotelu Felicitas, který nabízí komplex služeb pod jednou střechou v srdci jednoho z nejstarších lázeňských měst – Poděbrad.

Spa Hotel Felicitas
Zdroj: oficiální zdroj

Komerční článek