santova vesnička

VÁNOČNÍ TIP: Rezidence Santa Clause je na prodej! GALERIE

Rezidence Santa Clause na prodej - 4
Zdroj: Profimedia
Téma:

Jezdit na víkendy a dovolené místo chalupy do vesničky Santa Clause? I to je možné! Santova rezidence nedaleko severního pólu je totiž nyní na prodej!

Nemusíte být malé dítě, aby vás tato nabídka nadchla. Kouzelné příbytky daleko od civilizace lákají snad každého snílka. Originální Santovu rezidenci si můžete pořídit i vy, a to za 710 tisíc dolarů, tedy v přepočtu asi za 15 milionů korun.

 

GALERIE: Rezidence Santa Clause

1
/
7
Zdroj: Profimedia
Rezidence Santa Clause na prodej - 1

 

V ceně je pozemek o rozloze 10 hektarů a na něm hned několik příbytků. V hlavní chatě najdete mimo jiné velký kamenný krb, stylovou dřevěnou kuchyni ideální pro přípravu vánočních pochoutek nebo klidný pracovní kout, ve kterém Santa vyrábí a připravuje své dárky. Stavbě pochopitelně dominuje dřevo, z něj jsou postaveny nejen nosné stěny, ale i vybavení interiéru, kuchyní počínaje, stoly a židlemi konče.

 

 

Hlavní chata byla postavena již v 19. století a disponuje obývacím pokojem, kuchyní s jídelnou a třemi ložnicemi. Nemusíte tak do mrazivé divočiny odjíždět sami, ale bez obav s sebou můžete vzít celou vaši rodinu.

TN.cz