nehoda na vyškovsku

Zdemolované auto skončilo mimo silnici. Zraněné museli vyprostit

Srážka dodávky s osobním autem na Vyškovsku
Zdroj: HZS Jihomoravského kraje
Hasiči museli ze zdemolovaného vraku vyprostit 2 osoby, které pak transportovali do sanitních vozů.

Vážnou dopravní nehodu vyšetřují od čtvrteční noci dopravní policisté na Vyškovsku. Při srážce osobního auta s dodávkou se vážně zranili dva lidé, které z vraku museli vyprostit hasiči.

Nehoda se stala po dvaadvacáté hodině na silnici I/50 poblíž obce Nevojice. Silný náraz osobní vozidlo úplně zdemoloval a odmrštil ze silnice. Na místě musely zasahovat jednotky dobrovolných i profesionálních hasičů, kteří museli z vraku vyprostit dvě zaklíněné osoby. Ty pak následně předali do péče lékařům záchranné služby. Informace o charakteru zranění zatím nejsou k dispozici.

 

GALERIE: Dopravní nehoda na Vyškovsku

1
/
5
Zdroj: HZS Jihomoravského kraje
Dopravní nehoda na Vyškovsku - 4

 

Během vyšetřování a likvidace následků nehody musela být silnice obousměrně uzavřena, později se však podařilo zprůjezdnit alespoň jeden jízdní pruh a provoz policisté mohli řídit kyvadlově.

 

 

Bezprostřední příčinu nehody teď vyšetřují policisté. Podle informací portálu Dopravníinfo.cz byla silnice v místě nehody zprůjezdněna kolem třetí hodiny ráno.

 

Vážná nehoda se stala i na Karvinsku

Krátce po desáté hodině večer spěchali záchranáři také do Dětmarovic na Karvinsku. Osobní auto se tady srazilo s nákladním. 

 

"Šestatřicetiletá žena byla po kolizi v bezvědomí, první pomoc jí poskytovali svědkové události. Záchranáři zjistili, že utrpěla vážné poranění hlavy a mozku, její stav se jevil jako přímo život ohrožující," uvedl mluvčí záchranářů Lukáš Humpl. 

 

Záchranáři ženě poskytli první pomoc, včetně intubace dýchacích cest a připojení na přístrojem řízenou ventilaci. skončila v ostravské Fakultní nemocnici. 
 

TN.cz