Dopravní nehoda

Vážná nehoda u Plzně: Pro těžce zraněné dítě (4) spěchal vrtulník!

Při vážné nehodě se zranilo čtyřleté dítě - 8
Zdroj: HZS Plzeňského kraje, Krimi Plzeň
Při vážné nehodě se zranilo čtyřleté dítě
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
3.2. 2021 13:09
Téma:

Po srážce osobního auta s kamionem na tahu z Plzně do Karlových Varů letěl vrtulník pro zraněné čtyřleté dítě a 35letého řidiče. Oba utrpěli středně těžká zranění, jednoho z nich museli hasiči z vozu vyprošťovat.

Vážná nehoda se odehrála ve středu po desáté hodině na hlavním tahu z Plzně do Karlových Varů. Osobní auto se tam srazilo s protijedoucím kamionem, píše portál Krimi Plzeň.

 

Řidič osobáku a teprve čtyřleté dítě jsou středně těžce zranění, vrtulník je přepravil na urgentní příjem plzeňské fakultní nemocnice. Hasiči museli pravděpodobně 35letého muže ze zničeného auta vyprostit hydraulickými nástroji.

 

"Dle prvotních informací jel řidič s vozidlem Peugeot 206 ve směru od Plzně na Karlovy Vary a u Bezvěrova předjížděl před ním jedoucí kamion. Řidič zřejmě neodhadl vzdálenost protijedoucího kamionu, nestačil se zařadit do svého jízdního pruhu a strhl řízení," uvedli k nehodě policisté.

 

 

Ti se teď zabývají její přesnou příčinou a okolnostmi. Alkohol zatím vyloučili pouze u řidiče kamionu, u řidiče osobního auta ji nebylo možné kvůli zraněním provést. Policie nařídila odběr krve.

 

Silnici bezprostředně po nehodě uzavřeli, momentálně policisté řídí dopravu kyvadlově.

 

GALERIE: Při nehodě se zranilo čtyřleté dítě

1
/
4
Zdroj: HZS Plzeňského kraje, Krimi Plzeň
Při vážné nehodě se zranilo čtyřleté dítě - 7

TN.cz