Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.8. 2018 14:37
vyprošťování

Vážná nehoda uzavřela Pražský okruh! Zraněné vyprostili hasiči

Vážná nehoda na Pražském okruhu
Zdroj: Twitter, Hasiči Praha

Od ranních hodin komplikuje provoz na Pražském okruhu nehoda kamionu a dodávky. Ve vozech zůstali zaklínění lidé, které museli vyprostit hasiči. Zranění byli následně předáni do péče záchranářů. Na okruhu se tvořily dlouhé kolony.

Nehoda se stala na 20. kilometru Pražského okruhu (D0) v oblasti Třebonic ve směru na Ruzyni. Záchranáři na místo vyjížděli ve středu krátce po šesté hodině ráno.

 

V dodávce, která narazila do kamionu, zůstali záklínění lidé. Ty museli vyprostit hasiči.

 

"Vyproštěné osoby byly předány do péče ZZS. Zajišťujeme nehodu proti vzniku požáru," potvrdili pražští hasiči na Twitteru.

 

119

GALERIE: Nehoda na Pražském okruhu

Zdroj: HZS Praha, Milan Pacík

Nehoda na Pražském okruhu - 19

Hodnocení:

 

K nehodě musel kvůli vážnosti zranění vyrazit i vrtulník záchranářů. "Dva zaklíněné muže převzali naši zdravotníci od pražských hasičů a po ošetření a zajištění převezli při vědomí s mnohačetnými poraněními do Ústřední vojenské nemocnice Praha a Fakultní nemocnice Motol," uvedli pražští záchranáři.

 

 

Zatím není jasné, jak dlouho bude silnice uzavřena, informační portál Ředitelství silnic a dálnic ČR původně odhadoval, že bude silnice uzavřená jen do půl jedenácté, později byla ale uzavírka prodloužena.

klma TN.cz
Reklama