dnes ve 21:35

Vážné zranění v MasterChefovi: Filip popálí sebe i kameramana!

Natáčení pořadu MasterChef se změnilo v drama. Soutěžící skončil s popáleninami!
Zdroj: TV Nova
Filip se při vaření ošklivě poraní

Nejen vzpomínky, ale i popálené ruce si ze soutěže MasterChef odnese soutěžící Filip. Chvilka nepozornosti ho stála pořádnou bolest! A nejen jeho, popáleninu od papiňáku schytal i kameraman, který právě snímal jeho kulinářské snažení.

Neúprosný čas a stres v soutěži MasterChef opět vykonaly své. Filip zazmatkoval a přišel zkrat. Příprava mufloního masa, které si vylosoval, se mu na plotně pořádně zvrtla. Z vaření si odnesl ošklivou popáleninou on i nejbližší kameraman.

 

"S mufloním masem jsem nikdy předtím nepracoval, ale rád dělám s červeným masem, takže jsem se toho ani moc nebál. Naopak jsem měl radost, že si můžu zkusit s ním pracovat. Doma si ho běžně neuděláte. To, co se stalo, byl zkrat," přiznal po natáčení Filip, kterému pod rukama bouchl papiňák.

 

GALERIE: Natáčení pořadu MasterChef se změnilo v drama. Soutěžící skončil s popáleninami!

1
/
7
Zdroj: TV Nova
Natáčení pořadu MasterChef se změnilo v drama. Soutěžící skončil s popáleninami! - 1

 

"Chtěl jsem maso v papiňáku zkontrolovat, ale neupustil jsem páru pořádně, otevřel jsem ho a bouchlo mi víko. Všechna ta pára a vývar mi vystříkly přes ruku. Neskutečně to zabolelo. Ta bolest byla v tu chvíli tak obrovská, že jsem to chtěl vzdát. Byl to boj," líčí Filip s tím, že s pravou rukou už při vaření počítat nemohl.

 

 

"Začala se mi strašně klepat a nešlo na to nemyslet. Ale kousnul jsem se a dobojoval jsem to jen s levou rukou, ač jsem pravák," dodává.

 

Připraví ho popálená ruka o další boj v soutěži? Nebo navzdory indispozici zaperlí a půjde dál? Sledujte dnešní díl pořadu MasterChef Česko už dnes od 21:35 na Nově! Nestihli jste předchozí díl? Pustit si ho můžete na NOVA Plus nebo VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Exkluzivně s Jiřím z MasterChefa: Tři dny se mi honilo hlavou, jak jsem to mohl takhle pokazit?!

Marek Raditsch z MasterChefa prozradil, jaké je vaření pro hollywoodské hvězdy! Co u nás chtějí jíst?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

mom TN.cz