čelní střet

Vážná nehoda u Bruntálu! Několikaměsíční dítě a řidička utrpěly těžká zranění

Sanitka
Zdroj: Profimedia
Martin Klícha
Martin Klícha
Aktualizováno 3.2. 2020 22:45
Téma:

Velmi těžká zranění utrpěly po nehodě na Bruntálsku řidička a teprve několikaměsíční dítě, zdravotníci je okamžitě transportovali do nemocnice. V druhém autě se tři lidé zranili lehce. Příčiny a okolnosti nehody vyšetřují bruntálští kriminalisté a dopravní policisté.

V pondělí kolem 15. hodiny přijala tísňová linka hlášení o vážné nehodě na silnici 1/45 mezi obcí Nové Heřminovy a Bruntálem. Ze zatím nezjištěných příčin vyjela žena (35) ve vozidle Škoda do protisměru, kde se střetla s projíždějícím vozidlem značky Land Rover.

 

"Při nehodě došlo ve vozidle Škoda k velmi těžkým zraněním řidičky a několikaměsíčního dítěte. Zdravotníci je transportovali do nemocnice v Ostravě," popsala mluvčí policie Pavla Jiroušková.

 

Žena po příjezdu hasičů nejevila známky života, zhruba po 15 minutách se ji naštěstí podařilo oživit. Chlapec kojeneckého věku se také nacházel v ohrožení života, oba vážně zraněné proto lékaři transportovali do nemocnice vrtulníkem.

 

Ve vozidle Land Rover se lehce zranili tři lidé, všichni byli převezeni do nemocnice v Krnově, kde byli ošetřeni.

 

 

"Příčiny a další okolnosti nyní prověřují bruntálští kriminalisté ve spolupráci s dopravními policisty. Silnice byla přes dvě hodiny uzavřena a policisté odkláněli dopravu přes obec Oborná," doplnila Jiroušková.
 

TN.cz