Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

jak to vidí robinsoni

Ve finále by neměla šanci! Ondra prozradil, čím Katka prohrála hru

Robinsonův ostrov - 29. díl - 7
Zdroj: TV Nova
Kdy si Katka definitivně podřezala větev?

Hned třem lidem v pondělním díle Robinsonova ostrova pohasla naděje na pohádkovou výhru a titul druhého českého Robinsona. Katka a Bizon ve hře definitivně skončili, Blanka si ještě o možnost vrátit se do hry zabojuje.

Soutěž Robinsonův ostrov jde pomalu ale jistě do finále. Ve hře zbývají poslední čtyři soutěžící, další tři pak doufají, že se do boje o výhru ještě zapojí. Jak na své poslední dny na ostrově vzpomínají Katka a Blanka, si v pořadu Jak to vidí Robinsoni povídali s moderátorem Ondrou.

 

Katka, které do té doby spousta lidí fandila, upadla během dvou uplynulých dílů u diváků do nemilosti. Hlavně kvůli zradě Bizona. "Lidi mi říkají, že bych neměla mít děti," posteskla si Katka. Podle jejích slov ale bylo nutné Bizona vyhodit. "Kdyby zůstal, tak by mě sice teď nevyloučili, ale ve finále bych proti němu neměla šanci," myslí si Katka. Ta na konci kmenové rady neskrývala nadšení, že Bizon vypadl.

 

Podle Ondry by Katka neměla šanci ve finále vyhrát, ani kdyby proti ní stál někdo jiný. "Udělala bys něco jinak?" ptal se. "Na konci kmenové rady bych si neplácla s Tery. Byla to snad dvouhodinové kmenová rada a já jsem si říkala, že jestli se teď Bizon vrátí, tak jsem v háji," svěřila se Katka. Podle Ondry to byla chvíle, kdy si Katka prohrála celou hru. "I kdyby ses dostala do finále, tak jenom to plácnutí si a nadšení z toho, to porotu úplně zabilo," tvrdil.

 

 

Jakou lest ostatní soutěžící spolkli Blance i s navijákem? A proč Tery ve skutečnosti hlasovala pro Martinu? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí Robinsoni! Středeční díl Robinsonova ostrova si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz