Černý víkend

V křoví v pražských Nuslích našli mrtvolu! Tento víkend je už sedmá

Téma:

Pražská policie v neděli odpoledne vyjížděla za tento víkend už k šesté mrtvole. Tentokrát policisté dostali hlášení o mrtvém muži nalezeném ve křoví v pražských Nuslích. Dalšího mrtvého muže tento víkend našli i v Olomouci.

Mrtvý muž ležel ve křoví u čerpací stanice v pražských Nuslích. Od policejní stanice byl v podstatě jen pár metrů.

 

Podle prvotního ohledání byla vyloučena násilná smrt, nicméně příčinu smrti objasní až pitva. "Mrtvý muž ve křoví ležel už delší dobu," řekla mluvčí policie Andrea Zoulová. "Zatím nemáme jeho totožnost," dodala.

 

GALERIE: V pražských Nuslích byl nalezen mrtvý muž

1
/
4
Zdroj: AKTU.cz
Mrtvý muž v Nuslích - 4

 

Nejedná se o prvního mrtvého člověka, ke kterému policie tento víkend vyjížděla. V sobotu našli komlemjdoucí dva mrtvé bezdomovce - jednoho u metra Vltavská v Holešovicích, druhého pod kyvadlem na Letné.

 

V neděli ráno policisté řešili mrtvého muže před hlavním nádražím. Dopoledne pak vyjeli do ulice Generála Šišky v Modřanech, kde byl ve stavební buňce nalezen mrtvý pracovník.

 

Odpoledne dostali hlášení o mrtvole v Košířích v ulici Pod radnicí. Ani v jednom případě policie zatím neví, co bylo příčinou úmrtí - u žádného z mrtvých však nebyly nalezeny známky násilí.

 

 

Jedním z možných vysvětlení je prudké ochlazení, policie však tuto variantu zatím nemůže potvrdit. K nálezu mrtvého těla došlo o víkendu také v Olomouci poblíž čerpací stanice na ulici Pražská. Ani v tomto případě policie při prvotním nezjistila stopy násilí.

Související témata:
sei TN.cz