Smrtelné nehody

Ve středních Čechách zemřely dvě řidičky. Pod vlakem a náklaďákem

Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 4. 8. 2020
Téma:

Hned dvě smrtelné nehody se v úterý v podvečer staly ve Středočeském kraji. Jejich oběťmi jsou řidičky osobních aut. Jedna zahynula na Mladoboleslavsku, druhá na Benešovsku.

"Po 17. hodině se u obce Plazy na Mladoboleslavsku směrem na Jičín srazilo osobní auto s nákladním. Děvětatřicetiletá řidička osobáku zemřela, její spolujezdec utrpěl lehké zranění," řekla TN.cz kolem 20. hodiny policejní mluvčí Jana Šteinerová.

 

Doplnila, že řidič náklaďáku ze srážky vyvázl nezraněný, provedený test na alkohol byl u něj negativní. Provoz na místě funguje kvůli karambolu kyvadlově.

 

Druhá smrtelná nehoda se stala přibližně o hodinu později na nechráněném železničním přejezdu bez závor u Heřmaniček na Benešovsku.

 

 

Zatímco devětačtyřicetiletá řidička osobního auta utrpěla tak vážná zranění, že jim podlehla na místě, ve vlaku, s nímž se její auto srazilo, se nezranil nikdo.

 

"Strojvedoucí alkohol nenadýchal, trať musela být kvůli vyšetřování uzavřena. Okolnosti obou nehod nadále vyšetřujeme," informovala Šteinerová.

 

GALERIE: Smrtelná nehoda vlaku a osobáku na Benešovsku

1
/
4
Zdroj: AKTU.cz
Smrtelná nehoda auta a vlaku u Heřmaniček na Benešovsku - 4

TN.cz