Pátrání policie

Policisté našli v Brně pohřešovanou dívku z Vyškova. Je v pořádku

Lucie Staničková
Lucie Staničková, Kristýna Svobodová
12.5. 2021 16:09
Téma:

Jihomoravská policie pátrala po 12leté dívce z Vyškova. Ta v pátek večer odešla z domova a už se nevrátila. Rodiče ztrátu dcery ohlásili v neděli večer. Policistům se podařilo ve středu hledanou najít v Brně.

Policisté od úterý pátrali po pohřešované dvanáctileté dívce z Vyškova. Tu se hlídkám podařilo ve středu odpoledne najít v Brně. "Dívka je v pořádku a nyní zjišťujeme, kde se po dobu pátrání zdržovala. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by na ní byl spáchán trestný čin," informoval policejní mluvčí David Chaloupka.

 

Hledaná odešla z domova v pátek večer. Domů už se ale nevrátila. Podle policie po ní rodina pátrala nejdříve sama. Dívka prý totiž v minulosti z domova utekla už několikrát. Otec ji proto přes víkend hledal sám.

 

 

Jenže bezvýsledně. Rodiče se tedy v neděli večer obrátili na policii. Policisté prohledávali především místa, kde se dotyčná běžně pohybovala a měla k nim bližší vztah.

 

Dívka má štíhlou postavu, měří asi 165 centimetrů, má modré oči, vlasy po ramena napůl hnědé a napůl blond. Z domova odešla ve vínově červené mikině bez potisku, v černých kalhotách s rozpáranými dírami pod koleny. Na nohou měla neznačkové černé tenisky a na hlavě černou zimní čepici.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz