Britský výzkum

Vědci: Ženy jsou bisexuálky nebo lesbičky, nikdy ne hetero

Lesbičky - ilustrační foto
Zdroj: Fotografie: Isifa.com
Ilustrační foto
Téma:
sex

Britská studie odhalila, že všechny ženy jsou buď bisexuálky, nebo lesbičky, heterosexuálky nikdy. I respondentky, které označily, že je přitahují muži, totiž kromě nahých mužů na videu vzrušovaly i nahé ženy.

Vědci z univerzity v Essexu do svého výzkumu zahrnuli 345 respondentek různého věku. Ženy nejdříve odpovídaly na otázky ohledně své sexuality a uvedly svou orientaci.

 

Poté jim odborníci pustili různá videa - na některých byly nahé ženy, na dalších nazí muži. Jejich reakce pak sledovali pomocí speciálních přístrojů.

 

A hypotéza se potvrdila - heterosexuální ženy přitahovali muži, ale také stejné pohlaví. "Přestože se většina žen označila za heterosexuální, náš výzkum ukázal, že když dojde na to, co je vzrušuje, jsou bisexuální nebo homosexuální, nikdy čistě hetero," uvedl doktor Gerulf Rieger z katedry psychologie, který studii vedl. Šlo o 74 % respondentek.

 

 

"Výsledky zároveň ukazují, že to, jak se ženy prezentují veřejně, neznamená, že jsou jejich sexuální preference čistě takové," pokračoval doktor Rieger.

 

Naopak lesbičky měly o hodně silnější reakci na videa nahých žen, nazí muži je téměř nezajímali. Ve svých reakcích se tedy podobaly spíše mužům, které v obdobné studii také stejné pohlaví nepřitahovalo.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tento muž nemůže mít sex. Podívejte se na něj a pochopíte

KONEČNĚ DŮKAZ! Vědci potvrdili, že pivo zlepší milostný život. A vysvětlili přesně v čem

epa TN.cz