po čem muži touží

Vědci zjistili, čemu na ženském těle muži neodolají. Prsa to nejsou

Svádění
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto
Téma:

Prsa, zadek, dlouhé nohy? Ačkoli by si mnozí řekli, že právě tyto věci muže lákají nejvíc, pravda je někde úplně jinde. Muži totiž podvědomě prahnou po ženách, které symbolizují plodnost.

Nová studie vědců z DePaul University v Chicagu zjistila, jak muži skutečně fungují. Automaticky na ženách hledají takové fyzické znaky, které symbolizují dobré zdraví a plodnost. Jde o podvědomé vnímání, které muži nemohou ovlivnit, píše web Business Insider.

 

Těmto šesti věcem na ženském těle muži neodolají:

 

Širší boky

Pas a boky jsou obecně spojené s porodem. Není tedy divu, že muži vnímají širší boky jako ideální pro přivedení dítěte na svět. Pokud máte úzký pas a širší boky, máte u chlapů vyhráno.

 

Výše posazený hlas

Pronikavý hlas vyvolává v mužích dojem mladistvě vypadající ženy s pěkným tělem. A co si budeme povídat, po tom přesně chlapi touží.

 

 

Zdravé vlasy

Lesklé, husté a dlouhé vlasy jsou pro muže velmi atraktivní. Je to známka zdraví a plodnosti. Pro pány to ale může být zavádějící. Vždyť kolik žen má takové vlasy jen díky pravidelným návštěvám kadeřníků a zázračným příčeskům.

 

Úsměv

Platí, že šťastní lidé jsou atraktivní. Chlapi si daleko spíš všimnou veselé ženy než takové, která je věčně negativní. Vědci navíc zjistili, že čím bělejší úsměv žena má, tím je to lepší.

 

 

Méně make-upu

Dámy, myslely jste si, že díky očním stínům a výrazně nalíčeným rtům jste krásnější? Možná vám to tak připadá, ale muži u žen upřednostňují hlavně přirozenou krásu. Studie dokázala, že chlapi si raději vyberou takovou ženu, která používá o 40 % méně dekorativní kosmetiky.


Červená barva

Není to náhoda, že je červená spojena s touhou a vášní. Vědci dokázali, že zvyšuje přitažlivost. A dokonce to platí i u zvířat.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VÝZKUM MLUVÍ JASNĚ: Máte velký zadek? Tak to pro vás máme dobrou zprávu!

I SLAVNÍ JSOU JEN LIDÉ: Jak vypadá Ewa Farna po ránu? Tohle selfíčko prozradilo vše!

Související témata:
mom TN.cz