počasí a sex

Vedro bralo mužům chuť na sex. Teď se prý nechce zase ženám!

Afrodiziaka
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
ilustrační foto
Téma:

Dlouhé a úmorné tropické teploty se projevily u lidí v mnoha směrech. Byli agresivnější, nebo naopak apatičtí. Hlavně ale nepracovití. A chybělo jim libido. Tedy mužům, ženy byly naopak roztoužené, píše dnešní Právo.

Teď přišel déšť a situace s chutí na sex se obrátila. Ženy z nižšího tlaku rozbolela hlava. "Vedra mají obecně tlumivý efekt, zvlášť pokud jsou dlouhá, jako uplynulých čtrnáct dní. Trochu překvapivě to však takto fungovalo jen u mužů. Ženy na individuálních sezeních se naopak uvolnily,“ popsala Právu svou praxi z uplynulých dnů sexuoložka Julie Gaia Poupětová.

 

"Horko u žen odbouralo stud a přineslo chuť objevovat něco nového. Byly vláčnější a otevřenější. Naopak při párových sezeních nebylo nic s muži,“ dodala Poupětová. "Hlavně v dlouhodobých vztazích muži ve vedrech otupují a leniví. V horku prostě nemají chuť na sex.“

 

 

Už v neděli se začalo ochlazovat a poslední dny se koukáme na zataženou oblohu a to, co na nás z ní padá. Kdo by však čekal happy end a noci plné intimních radovánek, bude zklamán. "Se snížením tlaku, deštěm a zataženou oblohou však přichází jiná ospalost, jiný druh lenivosti. I když muži už zase chtějí, ženy, které byly předtím plné chuti na sex, bolí z tohoto počasí hlava a jsou unavené,“ komentovala chování klientů ve své praxi Poupětová.

 

Podle psychologa Karla Humhala za mužskou nechutí ve vedrech může pivo. "Reakce a chutě jsou individuální, tak jak je to u všeho, ale i já jsem opravdu nedávno řešil problém s párem, kde tu řekněme brzdu představoval muž. Myslím si, že čím je větší vedro, mají muži větší chuť na pivo a to pak bere chuť na náročnější aktivity a energii vůbec,“ konstatoval Humhal lenivost mužů, když je dlouho až příliš horko.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
tn.cz / gar