Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 3. 2018

VELIKONOCE BUDOU VE SKI CENTRUM KOHÚTKA NA SNĚHU.

Kohútka
Zdroj: oficiální zdroj

O velikonočních svátcích se bude na Kohútce lyžovat. Otevřeno bude každý den, v provozu bude 6 sjezdovek, 3 vleky a sedačková lanovka.

Samozřejmostí je půjčovna lyží a servis. Na upravených sjezdovkách je stále okolo 40 cm technického sněhu a předpověď hlásí aprílové počasí. Nadcházející sváteční prodloužený víkend slibuje jedno z posledních kvalitních lyžování tuto zimní sezónu.
I přes to, že lyžování ve SKI CENTRUM KOHÚTKA ještě nekončí, je potřeba pomalu bilancovat a konstatovat, že výsledky letošní zimy byly velmi dobré. Začátek zimy byl velmi teplý a technický sníh se podařilo vyrobit jen díky kvalitnímu zasněžovacímu systému. Únor byl pro lyžaře velmi příznivý, a tak se podařilo ztráty z minulých měsíců dohnat.

Kohútka
Zdroj: oficiální zdroj


Březen po dobrém začátku spěje pomalu ke konci i přes kvalitní sjezové tratě. Návštěvníků lyžařského areálu jako každoročně o této době ubývá a tak je třeba konstatovat, že se blíží konec letošní zimní sezóny. Na Kohútce se bude lyžovat podle aktuálního počasí a zájmů lyžařů. Ve srovnání s minulou zimou přijel téměř stejný počet lyžařů jako vloni. S předstihem děkujeme všem našim příznivcům za projevenou přízeň a těšíme se na shledanou příští zimu. Chystáme pro Vás nové projekty modernizace lyžařského areálu.

Kohútka
Zdroj: oficiální zdroj

Komerční článek

Partneři reklama

Harrachov - DOBRÁ ZIMNÍ ADRESA... Perfektně upravené sjezdovky a spousta zábavy na horách
KOHÚTKA - JAVORNÍKY, lyžování pro náročné i začátečníky!
Rokytnice nad Jizerou, lyžařský ráj v srdci Krkonoš i pro nejnáročnější
Reklama