Vyberte si

VELKÁ DRAŽBA: Exekutoři levně rozprodávají zabavená auta

Dražba vozidel
Zdroj: eujicha.cz
Téma:

Další velkou dražbu naplánoval na pátek přerovský Exekutorský úřad. Na svém webu zveřejnil seznam 520 položek, které bude dražit v pátek 19. srpna. Mezi draženými položkami najdete vše možné od krmiva pro ryby až po dodávku.

Přerovští exekutoři pořádali tradičně dražby třetí pátek v měsíci ještě v dobách, kdy úřad vedl kontroverzní exekutor Tomáš Vrána. Nic se na tom nezměnilo ani, když Exekutorský úřad převzal po Vránovi Lukáš Jícha.

 

Ve svém areálu v Čekyni u Přerova budou příští pátek exekutoři dražit přes 500 položek. Každý, kdo by se chtěl dražby zúčastni, musí zaplatit třicetikorunové vstupné. Za vydražené věci musí vítěz dražby hned zaplatit a to hotově.

 

GALERIE: Dražba vozidel

1
/
27
Zdroj: eujicha.cz
Dražba - Fiat Stilo ; Fiat Stilo 1.9 (nafta) Datum první registrace: 9.5.2002 Výkon motoru: 85 kW Zdvihový objem: 1 910 ccm Převodovka: manuální Počet míst k sezení: 5 Najeto: 199 382 km Technická do: 2/2018 Registrováno: MÚ Kroměříž K dispozici máme: velký i malý TP + 1x klíč Možnost odpočtu DPH: ne Vyvolávací cena: 15.000,-

 

Největší pozornosti se tradičně těší auta. Tentokrát jich nabízejí přerovští exekutoři 22. K tomu také dva vozíky a tři motorky. Auta v exekuční dražbě koupíte už za pár tisícovek! Třeba 12 let starý Fiat Stilo má vyvolávací cenu 15 tisíc. Octavie I. generace, rok výroby 1999, jen 5 tisíc, nebo dodávka Fiat Ducato 8 tisíc.

 

 

Velmi nízké vyvolávací ceny mají i novější vozy. Užitkový Renault Master, rok výroby 2012, začíná na 90 tisících korunách. Stejnou vyvolávací cenu má i pouhý rok starý vůz Hyundai iX20, který má najeto jen 2 208 km!

 

V dražbě najdeme i další zajímavé věci. Kupříkladu elektroniku, nářadí, posilovací náčiní, oblečení, nebo dokonce krmení pro ryby. Kompletní seznam dražených věcí najdete ZDE.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jakou cenu mají věci zesnulého Petra Hapky? Tato dražba vám vyrazí dech!

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Lucie Borhyová vydražila obraz! Za kolik se prodal a kam poputují peníze?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
vbo TN.cz