výhled počasí

Velká předpověď počasí na léto: Takto bude v Česku o prázdninách

Téma:

Ačkoli je podle astronomů stále ještě jaro, za okny až panuje takřka letní počasí. A vysoké teploty by měly vydržet i v následujících měsících. Podle meteorologů bude letošní léto dokonce teplejší než to loňské.

Odpočítáváte už dny do chvíle, než vyrazíte na letní dovolenou? Těšíte se, až si lehnete k bazénu a vystavíte své tělo slunci? Příležitostí budete mít víc než dost a hlavně v srpnu si užijete sluníčka do sytosti.

 

Dlouhodobými výhledy počasí se zabývá web Accuweather.com. Ten už zveřejnil předpověď počasí na celé prázdniny.

 

Hostem on-line rozhovoru na TN.cz bude ve čtvrtek od 20 hodin meteoroložka ze společnosti Meteopress Dagmar Honsová. Otázky jí můžete pokládat už nyní! 

On-line rozhovor

 

Červen

V červnu bude ještě počasí jako na houpačce, celkově ale bude měsíc teplotně průměrný. Tepleji by mělo být v druhé polovině měsíce. Místy se mohou objevit přeháňky a občas také bouřky.

 

 

 

Červenec

Červenec by oproti předcházejícímu měsíci měl být ještě slunečnější. Teplé slunečné dny by ale měly alespoň jednou týdně narušit bouřky.

 

 

Srpen

Nejhezčím z celých prázdnin by měl být srpen, kdy by mělo výrazněji pršet jen na začátku měsíce. Po zbytek srpna si budeme užívat sluníčka.
 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Snídaně s Novou v plavkách: Podívejte se na mokrou Juščíkovou a Puhajkovou

3 nejšílenější konspirační teorie o počasí: Povodně způsobují klimateroristi, letadla na nás sypou jedy a další

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
mom/Ondřej Špalek TN.cz