exkluzivně 70. narozeniny

VELKÉ USMÍŘENÍ: Honza Nedvěd poslal dojemný vzkaz bratrovi!

Téma:

Hvězda country Jan Nedvěd oslavil v sobotu 70. narozeniny. Za fanoušky a televizi Nova mu přijel popřát reportér Michal Čoudek a nezapomněl samozřejmě vzít i dárek. Folková legenda ale zaskočila všechny svým vzkazem pro bratra Františka, se kterým se už pár let nevídá.

Bratři Nedvědi mezi sebou mají hodně zvláštní vztah. V poslední době si nemohli přijít na jméno, spory se vyostřily a oba zpěváci se přestali úplně vídat. Ale to by se mohlo změnit.

 

Jan Nedvěd totiž u příležitosti svých 70. narozenin poslal svému bratrovi Františkovi dojemný vzkaz! "Furt přemejšlim, brácho, ty jsi mi měl napsat (k narozeninám - pozn. redakce), já tobě taky k narozeninám, měl jsi je devaténáctého, všechno nejlepší! Brácho, nezamyslíme se?" ptal se Jan Nedvěd svého bratra prostřednictvím TV Nova.

 

 

Tak nezbývá než doufat, že se Honzův vzkaz k Františkovi dostane, a oba umělci zase brzy najdou společnou řeč. Kdo jiný totiž dokáže zaplnit celý Strahov a potěšit svými písničkami desetitisíce fanoušků po celé republice?
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

hru TN.cz