nový recept

Velký hlad, mnoho hostů? Udělejte rodinný sendvič Ládi Hrušky!

Recepty Ládi Hrušky - Rodinný sendvič
Zdroj: TN.cz

Zajímavý rodinný sendvič, po kterém dnes sáhl Láďa Hruška, vám s pomůže nasytit klidně celou rodinu. Není nijak zvlášť pracný a složitý, zato rozhodně originální...

Rodinný sendvič, který připravil Láďa Hruška, zřejmě nespořádáte sami najednou, takže buď sezvěte rodinu, hosty nebo počítejte s tím, že vám zbude na zítra ještě k snídani nebo k svačině. Připravte si všechny vyjmenované ingredience anebo klidně nějakou svoji oblíbenou ještě přidejte. Do sendviče prostě přidejte to, co máte rádi...

 

 

Začněte bochníkem chleba. Tomu je potřeba nejprve seříznout vršek a měkkou střídku uvnitř vydlabat. Vznikne vám podobný chléb, do jakého se servírují některé hutnější polévky. Tentokrát tam namísto nich přijde sendvičová náplň.

 

Na dno chleba natrhejte šunku a na ní přidejte dvě lžíce majonézy, kterou rozetřete. Tuto směs pak poklaďte kolečky suchého salámu a vše zakryjte měkkou střídkou, kterou jste předtím vydlabali z chleba.

 

 

Na střídku namažte hořčici, přidejte sýr, plátky rajčete a listový salát. Znovu naplněný chléb přikryjte pokličkou z odříznutého vršku a zabalte do alobalu. Teď by měl sendvič alespoň hodinu odpočívat. Předtím ho ale ještě dobře zatižte, aby později držel pohromadě a ve správném tvaru.

 

Servírování je jednoduché. Prostě celý chleba rozkrájejte na trojúhelníky podobně jako se krájí dort a ihned podávejte. Pokud zbude, nevadí. Sendvič zabalte a použijte třeba jako svačinu druhý den. Dobrou chuť.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hejdová a Hruška si zarapovali. Poslechněte si, jak to dopadlo

Láďa Hruška zuří: Někdo prodává falešnou kuchařku pod jeho jménem

Související témata:
tn.cz / gar